null

Білоцерківська загальноосвітня школа I-III ступенів №5

Неділя, 17.11.2019, 17:01
| RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 233
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Січень » 19 » Реєстрація на ЗНО 2013
00:46
Реєстрація на ЗНО 2013
 

«Зовнішнє незалежне оцінювання -2013» 

Нормативно-правові засади проведення ЗНО-2013 визначено Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 жовтня 2012 року № 1130 та зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 08 листопада 2012 року за №1885/22197.

Терміни кожного з етапів підготовки та проведення тестування наступного року встановлено Календарним планом підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2013 році, затвердженим наказом МОНмолодьспорту від 20 листопада 2012 року № 1297.

Усі документи, які регламентують проведення зовнішнього незалежного оцінювання, розміщені на офіційному веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти . 

Реєстрація для участі у ЗНО-2013

Реєстрація на ЗНО-2013 триватиме з 4 січня до 5 березня 2013 року. В цей час майбутні вступники матимуть змогу самостійно у будь-який зручний для них час сформувати заяву-реєстраційну картку за допомогою спеціальної програми, створеної фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти, яку буде розміщено на веб-сайтах МОНмолодьспорту, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти або звернутися до одного з пунктів реєстрації (інформацію про місце розташування та розклад роботи пунктів реєстрації буде розміщено на сайті КРЦОЯО). Абітурієнти можуть обрати не більше 4 навчальних предметів для складання тестів.

Під час роботи з програмою створення заяви-реєстраційної картки абітурієнти зможуть зазначити необхідність перекладу тесту та інформаційного бюлетеня однією з мов національних меншин (російською, угорською, румунською, молдовською, польською, кримськотатарською, тестові завдання із світової літератури будуть перекладатися російською мовою).

У спеціально відведених місцях заяви-реєстраційної картки необхідно наклеїти 2 фотокартки розміром 3х4 см (на документи) .

До заяви-реєстраційної картки необхідно долучити:

- копію паспорта (особи, яким станом на 1 вересня 2012 року не виповнилося 16-ти років, та які не отримали паспорт, будуть мати змогу зареєструватися за свідоцтвом про народження);

- копію документа про повну загальну середню освіту або довідку з місця навчання;

- для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних – копію документа про зміну прізвища, імені, по батькові.

Радимо абітурієнтам зазначати адресу проживання на момент проходження ЗНО, при цьому враховувати, що на цю адресу надходитиме уся кореспонденція, надіслана для участі у тестуванні.

Сформувавши пакет необхідних для реєстрації документів, абітурієнти мають надіслати їх до регіональних центрів оцінювання якості освіти поштою (дата відправлення визначатиметься за поштовим штемпелем).

Відстежити стан оброблення реєстраційних заяв абітурієнти зможуть в он-лайн режимі на сайті відповідного регіонального центру за номером заяви-реєстраційної картки або за штрих-кодом поштового відправлення.

Радимо не відкладати реєстрацію на останні дні, бо у такому випадку абітурієнт може не встигнути виправити можливі помилки, допущені під час реєстрації, або за необхідності внести зміни до своїх даних.

Вносити зміни до реєстраційних даних у 2013 році можна лише до 19 березня.

У разі неналежного оформлення реєстраційних документів для участі у зовнішньому незалежному тестуванні абітурієнтові повертаються надіслані ним документи із зазначенням причин відмови в реєстрації.

При дотримані вимог щодо реєстрації на ЗНО-2013, абітурієнт отримає поштою Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року, реєстраційну картку абітурієнта й інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2013 рік».

Інформаційні сторінки для кожного абітурієнта будуть створені на веб- сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Графік проведення ЗНО-2013

Тестування розпочнеться 3 червня (хімія) та завершиться 27 червня (світова література).

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання розміщено на сайті Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Зовнішнє незалежне оцінювання з трьох предметів – іноземні мови (08.06),  географія (15.06) та фізики (22.06) – буде проведено в суботу.

Тестування з української мови і літератури, історії України та математики відбудеться у 2 сесії.

У 2013 до переліку предметів тестування вводиться новий предмет – світова література.

Графік проведення ЗНО - 2013

 

Дата

Тестування (основна сесія)

3 червня

хімія

5, 6 червня

українська мова і література

8 червня

іноземні мови

(англійська, німецька, французька, іспанська)

10 червня

російська мова

12, 13 червня

математика

15 червня

географія

17 червня

всесвітня історія

19, 20 червня

історія України

22 червня

фізика

25 червня

біологія

27 червня

світова література

Абітурієнти, які з поважних причин, визначених Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році, не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, можуть протягом 5 робочих днів, включаючи день проведення тестування, подати до відповідного регіонального центру заяву із проханням надати їм можливість скласти тест під час додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання, долучивши до заяви документи на підтвердження наявності таких поважних причин.

Додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання буде проведено з 4 до 11 липня 2013 року.

Нововведення

У 2013 році особи, які у поточному році навчаються за кордоном, можуть взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні під час основної або додаткової сесії за їхнім вибором.

Абітурієнти, які за релігійними переконаннями не можуть взяти участь у тестуванні в суботу, можуть зареєструватися для складання відповідних тестів під час додаткової сесії.

На інформаційних сторінках абітурієнтів, які вказали на необхідність здійснення перекладу інформаційного бюлетеня, буде розміщено бюлетень, укладений мовою, вибраною під час реєстрації.

Звертаємо увагу, що абітурієнти, які виявили бажання складати тести однією з мов нацменшин, отримають лише зошит цією мовою. Тестовий зошит українською мовою видаватися не буде.

Буде підвищено контроль на пунктах тестування щодо недопущення порушення процедури проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Нагадуємо, що протягом часу, відведеного для виконання тесту абітурієнт не повинен мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв обробки та зчитування інформації, незалежно від того, вимкнені ці засоби чи ні.

Певні зміни відбулися і в змістовій частині проведення ЗНО.

Зменшено кількість завдань в тестах з історії України та всесвітньої історії (з 60 до 55), відповідно й часу на їх виконання буде відведено менше (135 хвилин замість 150).

Не зважаючи на зменшення кількості завдань з фізики (з 36 до 34), час на виконання тесту залишиться тим самим (180 хвилин). Зменшено кількість завдань, де можливе вгадування відповідей, шляхом розвантаження цієї частини тесту від завдань, що потребують громіздких обчислень.

З метою підвищення точності вимірювання за рахунок удосконалення критеріїв оцінювання власного висловлення в тестах з української мови та літератури й російської мови та з іноземних мов переглянуто систему оцінювання власного висловлення.

 

Основні аспекти, на які слід звернути увагу абітурієнтам під час підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року та участі у ньому:

-         Розподіл абітурієнтів за пунктами тестування здійснюватиметься після завершення процесу формування бази даних абітурієнтів та визначення кількості осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання з певного предмета. Якщо для проходження ЗНО з певного предмета певною мовою зареєструвалося менше 25 осіб, то вони спрямовуються до пункту тестування, визначеного регіональним центром оцінювання якості освіти. При розподілі будуть враховуватися адреса місця проживання абітурієнта та обрана ним мова складання тесту.

-         Інформацію про місце, дату та час початку проведення зовнішнього незалежного оцінювання з кожного предмета буде вказано в запрошенні-перепустці для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки надсилатимуться поштою не менше ніж за три тижні до початку проведення тестувань, абітурієнти також матимуть можливість роздрукувати їх зі своїх інформаційних сторінок, розміщених на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

- Для допуску на пункт тестування абітурієнт повинен мати при собі документи, які необхідно пред’явити на вході до пункту тестування:

-         документ, що засвідчує особу (паспорт або свідоцтво про народження, серія й номер якого зазначені в Сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання);

-         Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року;

-         запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

У разі непред’явлення зазначених вище документів абітурієнт не допускається до пункту тестування.

До 5 липня 2013 року буде оголошено результати учасників основної сесії зовнішнього оцінювання, до 16 липня – результати абітурієнтів, які брали участь у додатковій сесії.

   

Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання

23 березня – з української мови і літератури, біології, фізики, російської мови, всесвітньої історії, однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької або іспанської;

30 березня – з математики, історії України, хімії, географії, світової літератури.

 

Переглядів: 4510 | Додав: ГлупакЛ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Корисні посилання
Календар
«  Січень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Педагогічна преса
Школа №5 © 2019