Неділя, 17.11.2019, 06:42

Випускники школи

Кірпачов Олександр Іванович

Народився 15 жовтня 1956 року. Навчався в школі №5 м. Біла Церква з першого класу. Закінчив 10 клас у 1974 році. Класний керівник – Бафталовська Ірина Костянтинівна. Потрапив він у дружній клас. Ходив часто в походи. Після школи служив два роки в армії. Закінчивши службу, вступає на юридичний факультет Київського інституту внутрішніх справ. З 1986 року починає працювати в Білоцерківській виправній колонії, керівник загону. У 1994 році – начальник колонії, а в квітні 2001 року отримав звання полковника. Одружений , має сина і доньку. Син пішов по його кроках. Донька навчається в школі. Сам Олександр Іванович любить полювання, рибалку. Є собака, яку дуже любить. А про ЗОШ № 5 згадує як про рідний дім, що дав розум, знання, вірних товаришів.

Бачинська Євгенія Миколаївна

Народилася 8 серпня 1968 року в м. Херсон. Тут пройшли її дитячі і перші шкільні роки. Згодом родина переїхала до м. Біла Церква, же Євгенія продовжувала навчання у середній школі № 5. Класним керівником була вчителька фізики Первушина Міра Федорівна. Найбільш цікавими спогадами про шкільне життя є участь у створенні музею В.І. Леніна. Також згадуються шкільні КВК, дискотеки, походи всім класом. Євгенія вважає рідну школу своїм дороговказувачем життя, бо саме там отримала перші життєві правила та принципи, які запам’яталися на все життя. Саме у школі вона зустріла свою долю, адже майбутній чоловік навчався в одному з нею класі. У 1985 році успішно закінчила школу, про що зараз свідчать численні грамоти. Зараз Євгенія живе і працює у рідному місті Біла Церква. Вона викладає у Міжрегіональному Інституті вдосконалення вчителів. Теперішнім учням школи №5 Євгенія Миколаївна бажає міцного здоров’я, великих успіхів у навчанні і усього найкращого в житті.

Чепурченко Валентин Павлович

Навчався у ЗОШ № 5 з 1955-1965 рр. Проявив здібності до спорту. Закінчив фізкультурний факультет педагогічного інституту. Голова профспілки працівників освіти та науки м. Білої Церкви.

Гандрабура Олена Василівна

Спогади про школу тільки приємні. В школі працювали кваліфіковані працівники. І вони робили все щоб учні здобули високі знання. Класним керівником була Сіницька Алла Яківна. Згадуються цікаві літературні вечори та художня самодіяльність. Керував шкільним хором А.І. Кульчицький. Працював цікавий клуб інтернаціонльної дружби. Освіту Олена Василівна має вищу, закінчила Ніжинський державний педагогічний інститут ім.. М. Гоголя. Зараз вчитель хімії, а також займає посаду директора ЗОШ № 8. Має гарну сім’ю. Є відмінником освіти України. Має звання вчитель-методист.

Трунова Людмила Яківна

Навчалася в школі № 5 з 1960 по 1970 навчальний рік. Класний керівник - Гнатенко Зінаїда Степанівна. Закінчила школу із золотою медаллю. Професія  - інженер промислової електроніки.

Степанець Віталій Павлович

Навчався в школі № 5 з 1958 по 1968 навчальний рік. Класний керівник - Сябро Лідія Микитівна. Після закінчення школи вступив до Київського політехнічного інституту. Освіта - середньо спеціальна. Здобув професію - інженера-електрика. Нагороди та звання відсутні.

Щербаченко (Клименко) Марина Іванівна

Навчалась в школі № 5 з 1960 по 1970 навчальний рік. Класний керівник - Тимошенко Валентина Миколаївна. Середня освіта, пенсіонер, професія - інспектор відділу кадрів. Медаль - "Ветеран праці".

Татарінцев Леонід Петрович

Навчався в школі № 5 з 1964 по 1974 навчальний рік. Класний керівник - Галина Миколаєнкова. Працює газо-електрозварювальником 6-го розряду. Прапорщик.

Афоніна Тетяна Василівна

Закінчила школу в 1970 році. Класним керівником була Гнатенко Зінаїда Степанівна. Брала активну участь у шкільних та позашкільних заходах. Педагогічний інститут закінчила з червоним дипломом. Була депутатом міської ради Іркутська. Працює в місті Читі в комісаріаті завідуючою відділом.

Тарасенко Олександр Іванович

Народився 13 листопада 1953 року у м. Тапа (Естонія. В естонській школі навчався до 4-го класу. З 5-го – у ЗОШ № 5. у 1970 році у Монголії в м. Ламбатері пішов до 10-го класу. Закінчивши школу, вступає до Київського військового училища за порадою батьків та товаришів. Екзамени склав відмінно. Займався самбо, був прапороносцем. Потім служив у Білій Церків та Сахаліні, там вступив до академії. Закінчивши у 1989 році, їде до Німеччини. Після розпаду СРСР пропонували служити у Міністерстві оборони – він дав згоду. Через рік вступає до академії генерального штабу, де й служить і сьогодні у званні генерала Української армії. Син закінчив ЗОШ № 5 з золотою медаллю. Вчиться в академії (СБУ).

Орлова Тетяна Миколаївна

Орлова Тетяна Миколаївна народилася в Закарпатській області в(місті Хуст 1963 року. З 1967 проживає в Білій Церкві. До 1979 року вчилася в школі №5, і в цьому ж році поступила у Вінницьке музичне училище ім. Леонтовича, яке закінчила у 1983 році за спеціальністю по фортепіано. В 1985 р. поступила в Київську музичну академію ім.. Чайковського і закінчує його у 1990 році по двох спеціальностях - орган і фортепіано. З того року і по нині працює солісткою Білоцерківського Дому органної та камерної музики За роки праці Тетяна Миколаївна побувала в багатьох містах і країнах Європи, майже в усіх органних залах України та національних операх України: Ярославль (Росія), Домський Собор (м. Рига, Латвія), м. Вільнус ( Литва ), Кишинів (Молдова), Мінськ (Білорусія), Варшава (Польща), Братислава (Словакія), Гратс (Австрія). Тетяна Орлова - лауреат міської премії ім. Нечуя - Левицького за 1994 рік. Вона має передачі на радіо телебаченні. Органістка також пройшла майстерклас у видатних органістів Європи: Лео Кремер (Німеччина), Фердінанд Клінда (Словакія) і Іоханн Труммер (Австрія). Тетяна Миколаївна працювала з багатьма ведучими музикантами України. Вона пропагує музику українських композиторів, багатьох країн світу (Німеччина, Франція, Англія, США, Канада, Австрія, Угорщина, Італія, Португалія, і т.д.).

«  Листопад 2019  »
Школа №5 © 2019