null

Білоцерківська загальноосвітня школа I-III ступенів №5

Неділя, 15.12.2019, 22:42
| RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Test category » Спілкування вчителів » Навчання через інтернет
Навчання через інтернет
ГлупакЛГДата: П`ятниця, 06.11.2009, 21:03 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні вчителі, як ви відноситесь до навчання учнів через інтернет під час карантину?
 
ГлупакЛГДата: П`ятниця, 06.11.2009, 21:08 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Аби потім не відпрацьовувати пропущене по суботах та не перевантажувати дітей навчанням та великим обсягом матеріалу, тут використали Інтернет. Вчителі у розміщують завдання в мережі, діти його отримують, виконують і надсилають викладачеві. Подивитись оцінку одразу після перевірки можуть не лише школярі, а й батьки. Оперативно, зручно і, головне, безпечно з огляду на епідемію грипу.

Школа порожня – діти навчаються. Понад 80% учнів і вчителів спеціалізованої школи №13 у Черкасах мають комп’ютери та Інтернет вдома. Аби не втрачати три тижні, а потім не сидіти у школі по дев’ять уроків та у вихідні, дирекція закладу використала дистанційну програму «Net-школа».

Наталя Приступа, учитель географії спеціалізованої школи №13: «Ми даємо завдання, діти мають можливість відкрити через власний пароль «Net-школу», подивитися завдання. Ми пропонуємо спочатку зробити його у зошитах, а потім в електронному варіанті переслати вчителю».

Школа має на дисках півсотні міністерських програм майже з усіх предметів, кажуть тут. Тому учні і вдома отримують повноцінні знання, виконують різноманітні вправи, завдання, пишуть реферати, складні теми їм пояснює комп’ютер.

Шестикласник Володя не проти погуляти під час карантину, але потім відпрацьовувати у вихідні чи на канікулах не хоче. Комп’ютер школяр відкрив для себе по-новому: не лише для ігор, а й для навчання. Тепер щоранку вчиться і з допомогою батьків опановує «Word».

Володимир Добровольський, учень: «Ти друкуєш у «Word», потім заходиш в Інтернет школи, вибираєш вчителя, якому треба відправити, прикріпляєш це завдання і відправляєш вчителю. Десять з географії отримав. Вчора одіслав і сьогодні мені вже прийшла оцінка».

На період карантину шкільний сервер працює цілодобово. Учні, які не мають комп’ютера, дізнаються про завдання телефоном або приходять вчитися до друзів.

Валерій Добровольський, директор спеціалізованої школи №13: «Завершиться карантин, прийдуть діти, ми тоді із резерва часу в кожному предметі використаємо 2-3 години на узагальнення і працюватимемо далі. А остальні школи будуть доганяти, а ми будемо йти без перевантаження».

Спеціалізована школа у Черкасах з програмою «Net-школа» працює вже три роки. Цьому закладу єдиному в місті для експерименту влада дозволила не переривати навчального процесу. Якщо експеримент буде успішним, так вчитимуться й інші діти міста. // Ірина Цимбал, Сергій Дністрян, «Факти», ICTV

 
Форум » Test category » Спілкування вчителів » Навчання через інтернет
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Школа №5 © 2019