Середа, 13.12.2017, 23:41

Методичне обєднання вчителів світової літератури

Світ дивовижний вас вітає -
Всіх тих, хто вдумливо читає,
І тих, хто любить мандрувати
Та прагне глибше все пізнати.
Долати знань високі мури
Вас кличе світ зарубіжної літератури!

Методичне об’єднання вчителів світової літератури 2012-2013 н.р.

—  1.Садаєва Ольга Іванівна – учитель-методист.

—  2. Єфіменко Ірина Василівна – учитель-методист.

—  3. Далека Світлана Пилипівна – учитель  вищої  категорії.

—  4. Ковч Тетяна Вікторівна – учитель ІІ категорії

Проблема, над якою працює  методичне об'єднання:

—  Активізація творчої професійної діяльності, стимулювання безперервної фахової освіти, підвищення відповідальності за результати навчання та виховання учнів.

—  Комунікативний підхід до навчання – шлях до удосконалення мовленнєвої культури і розвитку здібностей учнів.

Тема, над якою працює вчитель

—  Садаєва Ольга Іванівна – «Метод проектів як засіб пізнавальної діяльності учнів»

—  Єфіменко Ірина Василівна – «Формування критичного мислення на уроках світової літератури»

—  Далека Світлана Пилипівна – «Роль міжпредметних зв’язків у формуванні естетичних цінностей на уроках світової літератури»

—  Ковч Тетяна Вікторівна – « Розкриття та розвиток потенційних навчально-пізнавальних можливостей юної особистості на уроках світової літератури»

Результати участі у конкурсах:

- Ханова Юлія, 11-А – І місце у міському конкурсі читців, присвяченому творчості О.С. Пушкіна «Болдінська осінь» 2011 р.

( учитель Садаєва О.І.)

- Теплюк Ангеліна, 8-А – ІІІ місце у конкурсі читців, присвяченому творчості О.С. Пушкіна «Болдінська осінь» 2011 р, лауреат поезії М.О.Некрасова  ( учитель Єфіменко І.В.)

-Безвербний В’ячеслав, 10 –Б кл – І м. у міському етапі Всеукраїнської учнівської пошукової експедиції  «Батьківщина моя – Україна» ( відділення «Духовна спадщина нашого народу») – учитель Єфіменко І.В.

Результати участі у Всеукраїнській  олімпіаді зі світової літератури:

-         Нагорна Інна, учениця 11 кл. посіла 3 м. у ІІ етапі оліипіади – учитель Садаєва О.І

-         Панчук Катерина , учениця 10 кл. посіла 8 м. у ІІ етапі олімпіади – учитель Єфіменко І.В.

-         Титарчук Марія, учениця 9 к. посіла 9 м. у ІІ етапі олімпіади – учитель Єфіменко І.В.

-         Брюхарєв Микита, учень 8 кл. посів 12 м. у ІІ етапі олімпіади – учитель Єфіменко І.В.

-         Хижняк Аліна. Учениця 7 кл. посіла 7 м. у ІІ етапі олімпіади – учитель Єфіменко І.В.

Результати участі у Всеукраїнській  олімпіаді з російської мови:

-         Панчук Катерина, учениця 10 кл. посіла 5 місце у ІІ етапі олімпіади – учитель Єфіменко І.В.

-         Титарчук Марія, учениця 9 кл. посіла 7 місце у ІІ етапі олімпіади – учитель Єфіменко І.В.

-         Теплюк Ангеліна, учениця 8 кл. посіла 14 місце у ІІ етапі олімпіади – учитель Єфіменко І.В.

Результати участі у конкурсі-захисті МАН:

-         Панчук Катерина, учениця 10 класу посіла 2м. у ІІ етапі конкурсі-захисті ( відділення мистецтвознавство) - учитель Єфіменко І.В.

«  Грудень 2017  »