Неділя, 19.11.2017, 20:52

"Гармонійна освіта"

Протягом шести років учні нашої школи навчаються за медико-педагогічною технологією"ПіснеЗнайка"

З 2010 р. Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 - обласний опорний заклад з проблеми "Гармонія інтелекту і здоровя "

Гармонізуюче навчання –

це перш за все особистісно орієнтоване  навчання дітей з урахуванням можливостей та особливостей розвитку кожної дитини.

Головним завданням програми гармонійного розвитку дитини є формування в учнів таких якостей:

- духовність,комунікативність, практичність, впевненість, інтуїція, інтелект, самоконтроль.

Багатосенсорне навчання

Розвиває активність слухового,зорового, рухового каналів сприйняття інформації

Оздоровче навчання:

-     Створює позитивні емоції:

"Веселі люди швидше одужують і довше живуть” А. Паре;

-     зменшує навантаження на органи зору, статичне напруження кістково-м’язової системи.

Семінар для слухачів ООЗ "Сучасний урок"

Комфортне навчання з «ПіснеЗнайкою» допомагає дітям адаптуватися до шкільних навантажень, уникнути перевантажень та хронічного стресу, які найчастіше спричиняють негаразди з успішністю та зі   здоров ‘ям учнів. Залучення «ПіснеЗнайки» в процесі навчання дає позитивні емоції та створює успішне середовище.

«  Листопад 2017  »