Середа, 13.12.2017, 23:21

У 2009-2010 н. . в ЗОШ № 5 впроваджується проект

«Музей історії школи»

Запрошуємо всіх

випускників ЗОШ № 5 м. Біла Церква, вчителів, ветеранів педагогічної праці і всіх бажаючих узяти участь у проекті. Будемо раді вашим спогадам про навчання, фотоматеріалам, розповідям про цікаві подорожі, заняття в гуртках, клубах та будь-якій інформації, пов’язаній з діяльністю ЗОШ № 5. Заходьте на наш сайт, діліться спогадами або завітайте до школи в каб.311.

Ми чекаємо на Вас!

Мета проекту: формування різностороннього розвитку особистості, здатної реалізувати свій творчий потенціал в житті заради інтересів людини і суспільства, розвиток інтелектуальних і творчих здібностей, пізнавальної та творчої активності старшокласників у процесі пошукової та науково-дослідницької роботи; виховання в учнів почуття патріотизму, толерантності, інтересу та поваги до історичного минулого своєї країни.

Очікувані результати:

·       -  відкриття та постійне функціонування в ЗОШ № 5 музею історії школи;

·       -  залучення учнів до написання проектних робіт з краєзнавства;

·      -   постійне проведення екскурсій для учнів 1-11класів;

·       -  набуття учнями таких цінностей, як патріотизм, толерантність, інтерес та повага до історії своєї Батьківщини та рідного краю;

·       -  визначення рівня вихованості, усвідомлення дітьми необхідності бути патріотом своєї країни.

На 1 вересня 2011 року в Музеї історії школи функціонують стенди з такими матеріалами:

·        стежками історії ЗОШ № 5;

·        учителі – легенди;

·        учительські династії;

·        наша гордість;

·        їх подвиг безсмертний (учителі школи – учасники Великої Вітчизняної війни);

·        він у нашій пам’яті ( Микола Горюнов, член  туристичного клубу «Вертикаль» , ЗОШ № 5.

Спільною працею вчителів та учнів у музеї оформлено такі матеріали:

·        історія розвитку освіти на Білоцерківщині у І половині XX ст..;

·        сторінки історії ЗОШ № 5  у засобах масової інформації  ;

·        випускники школи – наша гордість;

·        медалісти нашої школи ( починаючи з 1964 року );

·        ними пишається школа ( педагоги ЗОШ № 5, які удостоєні звання           ” Відмінник освіти України” та ”Заслужений учитель України”, нагороджені почесними нагородами СРСР та України );

·        туристично – краєзнавчий клуб Вертикаль;

·        наші шефи;

·        робота на Обласний огляд – конкурс учнівської молоді Топоніміка й історія освіти рідного краю.

«  Грудень 2017  »