Середа, 13.12.2017, 23:30

Напрямки роботи Козацької республіки (5-11 кл.):

-         вивчення історії козацтва;

-         відродження і збереження традицій та обрядів;

-         вивчення писемного фольклору про козацтво;

-         збереження та вивчення творів образотворчого мистецтва з історії Козацької України;

-         дослідження ролі спорту і фізичного виховання в житті козаків, використання його для власного розвитку;

-         історія м.Білої Церкви;

-         народну українську та козацьку пісню релігійні православні свята, звичаї;

-         народні українські звичаї;

-         проводження подорожей по історичним місцям України та за її межами;

-         організовування козацьких вишколів таборувань;

-         проводження спілкування з дітьми та молоддю інших країн.

В нашій школі вже існують традиції Козацької республіки:

1.     У вересні проводиться виставка-конкурс газет, куточків «Знайомтесь, наш клас», учні 2-11 класів представляють героя-козака імя якого носить їх курінь, девіз, емблему, розподіл доручень, план роботи куреня та інші рубрики.

2.     На початку жовтня проводиться захист структури органів самоврядування    (5-11 кл.) – представлення структури органів самоврядування куреня у любій формі, захист газет та емблеми.

3.     До 14 жовтня, на Покрову проводиться ряд заходів

-         свято «Ми – нащадки славних козаків» - конкурс на кращого знавця історії козацтва, традицій (3-7 кл.)

-         Свято «Ми –маленькі козачата» (2 кл.) – посвята

4.     До Дня народження школи проводиться конкурс «Найрозумніша пара» серед учнів 9-11 класів

5.     В рамках декади родинного виховання проводяться спортивні змагання «Мамо, тато і я – спортивна сімя» (1-4 кл.) та Свято родини «Щаслива родина – щаслива дитина» (1-9 кл.)

6. У грудні, проводиться тиждень «Славні хлопці – українці (до Дня Збройних сил України):

- військово-спортивні змагання «Між нами козаками» (10-11) за програмою Козацької гри «Джури»

- Спортивні змагання «Мій тато і я» 2-4 кл., «Ну-мо, хлопці» 5-9 кл.

7. Конкурс козацької пісні та строю 6-8 кл.:

- оцінюються критерії – рапорт, девіз, зовнішній вигляд, емблема, розрізненні знаки, виконання козацької пісня, крокування у строю.

8. Волонтерський загін «Місія добра» працює над реалізацією благодійного проекту  «З добром у кожне серце». До складу волонтерського загону входять учні 7-10 класів, очолює їх діяльність голова – Бровченко Тетяна (11-А кл.). Загін організуває і  проводить у школі:

1) благодійу акцію: «Хай серце не втрачає доброти» - допомога канцтоварами дітям-сиротам, дітям з обмеженими можливостями, дітям із малозабезпечених сімей та сімей, які опинилися в скрутному становищі;

2) операцію «Ветеран живе поруч» - надання допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни;

3) концерт для ветеранів Великої вітчизняної війни мікрорайону №1;

4) операцію «Малятко» - допомога Спеціалізованому обласному дитячому будинку: учні шиють дитячі плаття, надгузнички;  влаштовують дозвілля маленьких сиріт - організовують вистава лялькового театру, проводять ігрові програми;  вручають подарунки - памперси, дитячий крем, печива, фруктів, цукерків, дитячі книги;

5) проведення благодійного ярмарку – продаж власноруч виготовлених сувенірів, поробок. Виручені кошти учні розподіляють самостійно на засіданні волонтерського загону «Місія добра»

9. Вибори у квітні місяці Кошового отамана. Присяга – на останньому дзвонику.

10. Проведення лінійок по передачі чергування куренів по школі та перевірка стану підручників.

11. Проведення Дня Цивільного захисту.

«  Грудень 2017  »