Неділя, 19.11.2017, 20:51

Методичне обєднання вчителів математики

Особовий склад методичного об'єднання:

1. Глупак Людмила Григорівна – учитель вищої категорії, старший учитель.

2. Рєпіна Наталія Володимирівна –учитель вищої категорії, старший учитель, відмінник освіти.

3. Ширма Наталія Іванівна – голова МО, учитель вищої категорії.

4. Косар Алла В’ячеславівна - учитель вищої категорії.

5. Бондаренко Інна В’ячеславівна – учитель І категорії.

Проблеми, над вирішенням яких працює методичне об'єднання:

Створення оптимальних умов для розвитку творчої особистості школяра засобами математичної освіти.

Підготовка вчителя для роботи з творчо обдарованими дітьми.

„Кенгуру” скликає друзів

Українці і грузини,

Росіяни й поляки,

Білоруси й словаки,

Австралієць та фін  -

Діти різних країн

„Кенгуру” добре знають,

Гру цю славну вітають.

Заповзяті й азартні гравці-

Всі вони молодці.

Вітаємо всіх учасників Міжнародного  математичного конкурсу, тих, хто з „Кенгуру” зазирнув у світ МАТЕМАТИКИ.  Уже сім років  поспіль у нашій школі збираються  у визначений час юні фанатики, небайдужі  до математики учні, які хочуть проявити себе, позмагатись, довести, що вони кращі, що можуть бути  кмітливими, азартними та успішними.

Учні нашої школи дізналися про Міжнародний математичний конкурс ще у 2006 році, коли вперше взяли у ньому участь.

Кількість учасників конкурсу майже не змінюється: 2006 рік – 61 учасник; 2007 рік – 96  учасників; 2008 рік – 110 учасників; 2009 рік – 137 учасників; 2010 рік - 136 учасників; 2011 рік – 135 учасників; 2012 рік - 117 учасників.

У 2012 році кожен сьомий учень школи брав участь у Міжнародному математичному конкурсі. Особливо активними цього року були учні початкової школи.

У цьому конкурсі немає переможених. 58 учнів отримали сертифікати учасників конкурсу.  47 учасників отримали сертифікати синього кольору, які свідчать про достатній рівень оволодіння математичними знаннями.

А 12 учням було вручено сертифікати червоного кольору за досягнуті відмінні результати .

Це учні 11-Б класу Леськів Ольга та Гураль Серій; учні 10-Б класу - Бондаренко Євгеній, Пєсня Роман та Бровченко Анастасія; учениця 8-А  класу – Кліщ Олександра; учениці 7-А класу -  Ващенко Ольга , Саражинська Софія, Федорченко Марія; учні 2-Ата В класів – Скоробагатий  Денис, Коцюба Руслан, Гонтар Дана.

Молодці! Так тримати! Бажаємо нових досягнень у математиці!

Координатор конкурсу

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5