Вівторок, 17.10.2017, 08:57

Кафедра фізичного виховання

Особовий склад методичного об'єднання:

1.     Ширма Валерій Васильович, вища категорія, "Старший учитель".

2.     Ашрафутдінов Альберт Валерійович, спеціаліст.

3.     Яковенко Дмитро Васильович, спеціаліст.

Проблема, над якою працюють вчителі методичного об'єднання:

-         Свідоме ставлення та підвищення відповідальності вчителів до навчальної роботи.

-         Впровадження нових форм та методів навчання.

-         Організація самоконтролю учнів за станом свого здоров’я під час виконання фізичного навантаження.

Аналіз роботи методичного об’єднання учителів фізичної культури

у 2011-2012 навчальному році

Основною проблемою  над якою працює методичне об’єднання вчителів фізичної культури є залучення школярів до активних фізкультурно-оздоровчих  заходів та спортивних змагань.

Учителі фізичної культури спрямували свою роботу на активізацію  фізичної діяльності учнів на уроках, прищеплення їм умінь та навичок здорового способу життя, розвитку загальної фізичної підготовки. Уроки мали  оздоровчий характер але  формували силу, спритність, витривалість.

У 2011-2012 навчальному році учні школи бали участь у всіх етапах міської шкільної спартакіади та міських спортивних заходах.

Команди учнів 7-8 класів та 9-11 класів брали участь у міських змаганнях з футболу.

У міських змаганнях з шахів молодша група учнів  виборола ІІ місце.

Учні школи були учасниками Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Зірниця», брали участь у міських змаганнях з баскетболу, волейболу, плавання, туризму.

Ширма В.В. готував команду для участі в обласних змаганнях «Олімпійське лелеченя» де учні вибороли в естафетах одне І місце та чотири ІІІ місця.

У міських легкоатлетичних змаганнях І місце отримали за біг на 200 метрів та ІІ місце - біг на 100 метрів.

Учителями  систематично проводились шкільні спортивні змагання  до Дня фізичної культури , Дня народження школи – « Тато, мама, я - спортивна сім’я», Дня Захисника Вітчизни.  Під час шкільних канікул учні брали участь у змаганнях з футболу, пауерліфтингу, баскетболу, волейболу.

З нагоди святкування Дня Збройних Сил України та Дня Захисника Вітчизни юнаки 10-11 класів  брали участь у міських змаганнях з кульової стрільби.