Вівторок, 17.10.2017, 08:57

Наші досягнення у 2011-2012н.р.

Сучасний учень – це розвинена, нестандартна особистість, вимоглива до свого наставника. Саме він спонукає вчителя до творчої педагогічної діяльності. Бо ж виховати творчого учня може лише творчий учитель, який сам є особистістю. Тому головною метою діяльності педагогічного колективу є створення найсприятливіших умов для забезпечення високої якості навчання й виховання. Важливу роль у цьому відіграє системна, цілеспрямована методична робота використання її нетрадиційних форм і прийомів.

У II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2011-2012н.р. вихованці таких вчителів здобули призові місця:

I місце з фізики Пєсня Роман 10Б, вчитель Вороніна Н.О;

II місце з образотворчого мистецтва Леськів Ольга 11Б, вчитель Хмарська Т.П;

II місце з історії Літвінова Вікторія 11Б, вчитель Коваль С.В;

III місце з німецької мови Кліщ Олександра 8А, вчитель Черкашина К.В;

III місце з фізики Ващенко Ольга 7А, вчитель Бондаренко О.В;

III місце з фізики Гураль Сергій 11Б, вчитель Вороніна Н.О;

III місце з технічної праці Гураль Сергій 11Б, вчитель Кравчук В.О;

III місце з біології Гайдаш Микита 9А, вчитель Брухан Г.Ф;

III місце з екології Леськів Ольга 11Б, вчитель Васильєва В.В;

III місце з правознавства Безвербний В’ячеслав 10Б, вчитель Поліщук В.М;

III місце з світової літератури Нагорна Інна 11А, вчитель Садаєва О.І;

III місце з основи економіки Леськів Ольга 11Б, вчитель Пасічник Г.І.

Слід зазначити, що у школі були створені необхідні умови для розвитку й підтримки творчих здібностей учнів, формування в них навичок самостійного пошукового дослідження і мали змогу розкрити свій творчий потенціал у 7 відділеннях науково-дослідницького товариств. На конкурс було представлено 12 робіт.

Усі роботи відзначаються актуальністю, науковістю, складністю, повнотою розкриття тем, аргументованістю висновків, творчістю, науковим стилем і грамотністю виконання, якістю оформлення. Захист був проведений на достатньо високому рівні, передбачав аргументацію вибору теми, чіткість, лаконічність викладу матеріалу, культуру мовлення, якість наочних матеріалів та вміння їх використовувати.

Призові місця отримали:

II місце – Панчук Катерина 10А, секція мистецтвознавство, керівник Єфіменко І.В., вища кваліфікаційна категорія, вчитель-методист;

II місце – Гайдаш Микита 9А, секція географія, керівник Пасічник Г.І., вища кваліфікаційна категорія, вчитель-методист;

III місце – Удовенко Марина 10А, секція лісознавство, керівник Брухан Г.Ф., вища кваліфікаційна категорія, вчитель-методист;

IV місце – Безвербний В’ячеслав 10Б, секція експериментальна фізика, керівник Вороніна Н.О, вища кваліфікаційна категорія, вчитель-методист.