null

Білоцерківська загальноосвітня школа I-III ступенів №5

Неділя, 20.05.2018, 22:10
| RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 229
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
2010-2011 н.р.
Вітаємо наших переможців !
 
У 2010-2011н.р. на ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад учні посіли такі місця:
 
І місце
- з хімії Шидловський В’ячеслав, 11-А (учитель Снігур І.В.);
- з педагогіки та психології Ніколаєнко Юлія, 11-А (учитель Волкова О.Б.);
- з історії Шидловський В’ячеслав, 11-А (учитель Світлоока Г.І.);
- з читання Морська Лілія, 4-В (учитель Якубівська Л.В.);
 
ІІ місце
- з математики Шкаровська Юлія, 11-А (учитель Глупак Л.Г.);
- із світової літератури Нагорна Інна, 10-А (учитель Садаєва О.І.);
- з образотворчого мистецтва Леськів Ольга, 10-Б (учитель Хмарська Т.Г.);
- з хімії Безвербний В’ячеслав, 9-Б ((учитель Снігур І.В.);
 
ІІІ місце
- з української мови і літератури Шидловський В’ячеслав, 11-А (учитель Забігайло Л.О.);
- з української мови і літератури Гаркуша-Омельченко Марія. 4-А (Винарчук З.М.);
- з історії України Алексеєнко Ярослав, 8-А (учитель Михайлюк Н.М.);
- з математики Куприн Кирило, 6-А (учитель Бондаренко І.В.);
- з математики Гураль Сергій, 10-Б (учитель Рєпіна Н.В.);
- з російської мови Панчук Катерина, 9-А (учитель Єфіменко І.В.);
- із світової літератури Брюхарєв Микита, 7-А (учитель Єфіменко І.В.);
- із світової літератури Ніколаєнко Юлія, 11-А (учитель Далека С.П.);
- з географії Гайдаш Микита, 8-А (учитель Пасічник Г.І.);
- з географії Шкаровська Юлія, 11-А (учитель Пасічник Г.І.);
- економіки Шкаровська Юлія, 11-А (учитель Пасічник Г.І.);
- з обслуговуючої праці Кирилюк Світлана, 11-А (учитель Войцехівська В.Є.);
- з обслуговуючої праці Скрипак Ірина, 9-А (учитель Войцехівська В.Є.).
 
На конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт 6 учнів посіли призові місця:
 
І місце
– світова література Безвербний В’ячеслав, 9-Б (учитель Єфіменко І.В.);
 
ІІ місце
– етнологія Ніколін Ольга, 10-А (учитель Войцехівська В.Є.);
 
ІІІ місце
- прикладна математика Шкаровська Юлія, 11-А (учитель Глупак Л.Г.);
- експериментальна фізика Гураль Сергій, 10-Б (учитель Вороніна Н.О.);
- психологія Ярмоленко Вікторія, 10-А (учитель Волкова О.Б.);
- лісознавство Нагорна Інна, 10-А (учитель Брухан Г.Ф.).
Форма входу
Корисні посилання
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Педагогічна преса
Архів
Школа №5 © 2018