null

Білоцерківська загальноосвітня школа I-III ступенів №5

Вівторок, 17.10.2017, 08:59
| RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 227
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаємо наших переможців !

У 2009-2010 н.р. на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад учні посіли такі місця:

  І місце:

-  з хімії Шидловський В’ячеслав, 10-А (учитель Шмакова А.М.);

 ІІ місце:

-  з біології Леськів Ольга, 9-Б (учитель Васильєва В.В.)

- з історії України Удовенко Марина, 8-А (учитель Михайлюк Н.М.)

                         Шидловський В’ячеслав, 10-А (учитель Світлоока Г.І.);

- з фізики Шкаровська Юлія, 10-А (учитель Бондаренко О.В.);

- з основ економіки Шкаровська Юлія, 10-А (учитель Пасічник Г.І.);

 ІІІ місце:

- з образотворчого мистецтва Леськів Ольга, 9-Б (учитель Хмарська Т.П.)

- з української мови і літератури Удовенко Марина, 8-А (учитель Мартинюк Т.В.)

- з історії України Шабельна Оксана, 9-Б (учитель Коваль С.В.)

                          Калініченко Аліна, 11-А (учитель Світлоока Г.І.)

- з математики  Гураль Сергій, 9-Б (учитель Рєпіна Н.В.)

- з фізики Зварунчик Руслан, 11-Б (учитель Бондаренко О.В.)

- з хімії Безвербний В’ячеслав, 8-Б (учитель Шмакова А.М.)

- з основ правознавства Ніколаєнко Юлія, 10-А (учитель Поліщук В.М.)

                                   Калініченко Аліна, 11-А (учитель Поліщук В.М.).


На конкурс-захист науково-дослідницьких робіт 8 учнів отримали призові місця:

 І місце

Бондаренко Роман, 11-Б (відділення фізики і астрономії, секція експериментальна фізика), керівник Бондаренко О.В. (кваліфікаційна категорія – вища);

 ІІ місце

Рудавський Олексій, 11-Б(відділення фізики і астрономії, секція експериментальна фізика), керівник Вороніна Н.О. (кваліфікаційна категорія – вища, учитель-методист);

- Прочук Людмила, 11-Б (відділення біології, екології, хімії, аграрних наук, наук про людину, секція лісознавства), керівник Брухан Г.Ф. (кваліфікаційна категорія – вища, учитель-методист);

- Шидловський В’ячеслав, 10-А (відділення історико-географічне, секція історії України), керівник Світлоока Г.І. (кваліфікаційна категорія – вища, учитель-методист);

 ІІІ місце

- Кандзьоба Марія, 11-Б (відділення біології, екології, хімії, аграрних наук, наук про людину, секція психологія),керівник Волкова О.Б. (кваліфікаційна категорія вища);

- Шкаровська Юлія, 10-А (відділення біології, екології, хімії, аграрних наук, наук про людину, секція медицини),керівник Пасічник Г.І. (кваліфікаційна категорія вища);

- Дабіжа Владислав, 10-А (відділення математики, секція прикладна математика), керівник Глупак Л.Г. (кваліфікаційна категорія вища).

Форма входу
Корисні посилання
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Педагогічна преса
Архів
Школа №5 © 2017